Gintauto Žebelio ekologinis ūkis kanapių produktų rinkoje ne naujokai – jau 8 metai.

gintauto zebelio ekologinis ukis kanapes galia

Paspaudę ant nuotraukos pamatysite trumpą vaizdo įrašą apie šį ūkį.

Mes įsitikinę: natūralumas, ekologija, sveikata, meilė sau ir visai žmonijai, taip pat žemei motulei yra neatskiriamai susiję. Rūpinkitės savo sveikata, o mes Jums padėsime!

Mes pirmieji Lietuvoje sertifikavome ekologišką kanapių arbatą ir atlaikėme įstatymų pokyčius. Susidūrę su įstatymų sienomis, spragomis ir nuolatiniais jų pokyčiais bei trikdžiais nenuleidome rankų, tačiau atkakliai dirbome toliau. Norime, kad daugiau žmonių vartotų sveikatai naudingus produktus ir suvoktų jų naudą sveikatai.

Pradžia buvo sunki ne tik dėl nepalankios teisinės bazės, reikėjo edukuoti žmones, priminti, kad ant mūsų senolių Kūčių stalo būdavo ir kanapinių produktų.

Šiandien džiaugiamės, kad šis seniausias Lietuvos kultūrinis augalas jau asocijuojasi su kokybišku maistu, sveikata, gydymu, o mes tame kelyje buvome vieni pirmųjų.

Galime didžiuotis savo pasiekimais ir puikiais klientų atsiliepimais apie mūsų produktus.

Mūsų šeimos ūkis įsikūręs Lietuvoje, Tauragės rajone, Pagramančio regioninio parko teritorijoje, Jūros ir Šunijos upių santakoje. Žemė, kurioje auginame kanapes jokiomis cheminėmis medžiagomis netręšta daugybę metų.

Mes mylime gamtą ir žmones, vertiname ekologiją, natūralumą, tvarumą. Linkime visiems būti sveikiems.

Patys dirbdami nuo sėjos galime užtikrinti, kad siūlome aukščiausios kokybės produktus.

Visa mūsų kanapių produkcija yra 100% natūrali, ekologiška, užauginta, pagaminta ir supakuota mūsų šeimos ūkyje.

Kanapės galia didelė, bet ekologiška kanapė dar galingesnė.

Apie mus rašė spauda, davėme ne vieną interviu Lietuvos ir užsienio televizijos ir radijo žurnalistams. Ūkyje sulaukiame svečių iš Lietuvos ir užsienio šalių. Internete galite rasti straipsnius ir vaizdo įrašus.

Vienas iš paskutiniųjų interviu LRT radio laidai Gimtoji žemė. Gintauto Žebelio interviu – nuo o9 min. 18 sek. iki 21 min. 05 sek.

Dalyvaujame Lietuvos ir užsienio natūralių ir ekologiškų produktų parodose, kanapių augintojų parodose ir renginiuose, tokiuose kaip Cananbis Hub.LT. Viena didžiausių parodų  – tarptautinė paroda „Biofach“.

Ūkininkas Gintautas Žebelys yra Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacijos, Ekologinių ūkių asociacijos, Lietuvos biodinaminės žemdirbystės ir perdirbimo asociacijos „Biodinamika LT“ narys.

Pagramančio regioninio parko produktas

Ūkyje užaugintiems produktams suteiktas Pagramančio regioninio parko produkto ženklas.

Rakto skylutės ženklas

Sveikatos apsaugos ministerija Gintauto Žebelio ūkio, Kanapės galia/Hemp power prekinio aliejams suteikė sveikatai palankių produktų ženklą „Rakto skylutė“.

Biodinaminio ūkio mokymų pažymėjimas

Siekiame biodinaminio ūkio statuso. Tai aukščiausio lygio ekologiški produktai, kurie ne tik palankūs sveikatai, bet ir energetiškai stipresni. Šiuo metu esame pereinamajame laikotarpyje.

Ūkio produkcijos asortimentas vis plečiamas. Produktai išsiskiria kokybe, nes kokybės sąskaita netaupoma!

VMVT Maisto tvarkymo subjekto sąraše atpažinimo numeris 770001403

Ekologišką kanapių arbatą ir kitus ekologiškus kanapių produktus sertifikuoja VšĮ Ekoagros.

Sertifikato numeris LT-EKO-001.440-0002505.2023.002

ekologiskas sertifikuotas produktas

LT-EKO-101
ES žemės ūkis

„Ekologinio sertifikavimo procesas yra neatsiejamas nuo daugybės reikalavimų ir taisyklių – mes jų laikomės, ne tik tam, kad gautume dokumentą. Mūsų tikslas rinkai tiekti kokybiškus, sveikatai palankius produktus. Norime, kad kuo daugiau žmonių atsigręžtų į sveiką mitybą“, – tvirtina Gintautas Žebelys.

***

Jei ir jūs prekiaujate ekologiškais ar sveikatai naudingais produktais, kviečiame bendradarbiauti ir prekiauti mūsų ūkyje užauginta kanapių produkcija. Būtinai pakviesime į svečius, kad pamatytumėte mūsų ūkį.

To order the product outside of Lithuania, please contact us via e-mail info@kanapesgalia.lt or find us on.

Rekvizitai:

Gintautas Žebelys

PVM mok. kodas LT100012827415

Indv. veiklos pažymos Nr. 52891

Adresas: Kelmynės k. 2, Mažonų seniūnija, Tauragės r., Lithuania

LT407300010176352320 Swedbank