Apie kanapes

Kada gerti kanapių arbatą?

Kada gerti kanapių arbatą?

kanapiu arbata naudinga

Vis daugiau žmonių žino apie kanapių naudą sveikatai. Tie kurie, rūpinasi savo sveikata būtinai renkasi ekologiškus produktus. Tačiau edukacijų, mugių ar kitų renginių metu dažniausiai tenka atsakyti į du klausimus: kada geriausia gerti kanapių arbatą ir kaip tinkamai paruošti, kad ši arbata būtų veiksminga?

Atsakome. Kanapių arbatą galima gerti tiek vakarais, tiek dienos metu. Ši arbata nors ir veikia raminančiai, nesukelia mieguistumo, o tik maloniai atpalaiduoja, nuima įtampą, stresą.

Vis tik labiausiai tinka po aktyvios veiklos ar prieš miegą.

Kanapių arbata puikiai tinka patiriantiems stresą, įtampą darbe, norintiems pagerinti miego kokybę, sustiprinti imuninę sistemą.

Ekologiška kanapių arbata teigiamai veikia visą žmogaus organizmą. Oda ne išimtis. Iš kanapių arbatos galima daryti atpalaiduojančias rankų ar kojų pėdų spa voneles, galima įsipilti ir į vonią.

Kanapės galia/Hemp power prekinio ženklo arbata gaminama iš pluoštinių kanapių, todėl nesukelia nepageidaujamo poveikio, joje nėra psichoaktyvių medžiagų, tai visiškas legalus, saugus produktas.

Mūsų ūkio kanapių arbata džiovinama ilgai ir atsakingai, tad išsaugo skonį ir kvapą. Ir net spalvą.

Ši arbata gali būti geriama ne tik skundžiantis kokiais nors seikatos sutrikimais, galima gerti ir kaip įprastą arbatą, mėgaujantis jos skoniu ir teigiamomis savybėmis organizmui.

Mūsų rekomendacija: jei ieškote produktų sveikatai gerinti, rinkitės ekologiškus, sertifikuotus produktus. Mūsų ūkio ekologiški produktai sertifikuoti. Sertifikavimo įstaiga „VšĮ Ekoagros“.

Priminsime, kaip paruošti kanapių arbatą, kad ji būtų kuo naudingesnė? Kad atsiskleistų visos naudingosios arbatos savybės, ji turi būti tinkamai paruošta. Arbatžoles geriausia užpilti 80 C virintu vandeniu. Į standartinio dydžio puodelį įdėkite 1 g arba maždaug arbatinį šaukštelį žolelių ir gabaliuką sviesto arba šlakelį grietinėlės – taip atsiskleis visos vertingosios ir gydomosios arbatos savybės, nes kanabinoidai (CBD) tirpūs riebaluose.

Pabrėžiame, kad norint būti sveikiems svarbiausia – įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *