Apie kanapes

„Kanapės galia“ siekia biodinaminio ūkio statuso

„Kanapės galia“ siekia biodinaminio ūkio statuso

Ekologinis Gintauto Žebelio ūkis „Kanapės galia/Hemp power“ ekologiškai augina pluoštines, dar kitaip vadinamas sėjamąsias, kanapes arbatai, aliejui. Taip pat ir linus. Tačiau turi ambicingą planą ūkį paversti biodinaminiu.

Gintautas Žebelys įstojo į Lietuvos biodinaminės žemdirbystės ir perdirbimo asociaciją „Biodinamika LT“ (Demeter LT). Šiai asociacijai vadovaujanti prezidentė Rasa Čirienė biodinaminės patirties semiasi visame pasaulyje ir savo žiniomis dalijasi su asociacijos nariais. Ūkininkas G. Žebelys dalyvauja asociacijos susitikimuose ir mokymuose apie biodinaminę žemdirbystę. Juose mokymus veda ir lektoriai iš Vokietijos.

Biodinaminio ūkio mokymų pažymėjimas

Ekologiški produktai – užauginti ir pagaminti nenaudojant jokių cheminių trąšų, priedų. Jie „švarūs“ ekologine prasme ir palankūs mūsų visų sveikatai, tausojantys gamtą ir mus pačius. Biodinaminiai produktai – dar ir energetiškai stiprūs. Jie ne tik ekologiški, bet ir labai naudingi sveikatai. Be to, kad pasisotintume biodinaminių produktų reikia mažiau nei įprastai užaugintų.

Kanapės galia/Hemp power ūkio produktai ekologinius sertifikatus jau turi, tačiau ūkininkas mokosi ūkininkauti pagal biodinaminę žemdirbystę. Tai nei paprasta, nei lengva. Reikia daug žinių, darbo ir kantrybės.

Prekiniu ženklu „Kanapės galia/Hemp power“ pažymėti kanapių produktai nuolat sulaukia vartotojų pagyrų dėl kokybės. Pagrindinis šio ūkio propduktas – ekologiška, sertifikuota kanapių arbata. Žmonės sako, kad skanesnės kanapių arbatos nėra gėrę.

Kai kurie pasakoja, kol neparagavę šios kanapių arbatos, buvo įsitikinę, kad kanapių arbata yra ne jų skonio. Paragavę „Kanapės galia/Hemp power“ ūkio kanapių arbatos jau tikina supratę, koks yra tikras kanapių arbatos skonis. Ir šis skonis jiems patinka! Tik įsigilinę žmonės supranta, kad švelniai juntamas kanapių arbatos švelnumas juntamas dėl joje esančio vertingo kanabidiolo (CBD).

Gintautas Žebelys tikina, kad nesustos ir ant laurų neužmigs. Ūkininkas tvirtina, kad ateis diena, kai galės Jums pasiūlyti biodinaminės kanapių arbatos ir biodinaminio kanapių aliejaus, paženklintų Demeter ženklu/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *